Yavaş Başkan! Ortalığı yine çok karıştıracaksın!

Yavaş Başkan! Ortalığı yine çok karıştıracaksın!

NET TÜRK - Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, “Bir iftar da benden” adıyla kampanya başlattı.

Kampanyada, ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere “www.iftarver.com” adresi üzerinden 15 TL ödenerek iftar menüsü satın alınabilecek.

Farklı kampanyalarıyla dikkat çeken Mansur Yavaş, kampanya ile ilgili olarak “Mübarek Ramazan ayının bereketini birlikte paylaşıyor, iftarda ekmeğimizi bölüşüyoruz” dedi.

Başkan Yavaş, birlik ve dayanışma çağrısı da yaptı:

"Kardeşliğin ve dayanışmanın ayı Ramazan’ın birlik olmaya ihtiyacımız olduğu bu günlerde büyük ailem Ankara’ya ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini diliyorum. 6 milyon tek yürek oluyor, iftar sofrasında buluşuyor.

www.iftarver.com ile evinde yemek yapacak kimsesi olmayan ve evinden çıkmaması gereken 65 yaş üstü vatandaşlara, kronik hastalara, engellilere ve dar gelirli ailelere yardımcı olabilirsiniz.

‘www.iftarver.com’ adresinden ABB BELPA A.Ş.’den 15 TL ödeyerek ihtiyaç sahibi bir vatandaşımız için iftar menüsü satın alabilirsiniz."

Kampanya kapsamında faaliyetleri durdurulan kağıt toplayıcısı aileler başta olmak üzere sokağa çıkması kısıtlanan 65 yaş ve üstü dar gelirli, yemek yapacak kimsesi bulunmayanlarla, geçim sıkıntısı çeken ailelere sıcak yemek dağıtımı yapan BELPA Mutfağı’nın, Ramazan ayında da hem iftar hem de sahur için sıcak yemek paketleri hazırlayacağı belirtildi. “Bir iftar da benden” kampanyasına katılanlara, ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacak sıcak yemeklerin teslim edildiği bilgisi de iletilecek.

www.netturk.com.tr

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2020, 16:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER