Kamu Spotu: 19 Mayıs!

Atatürk, Cumhuriyet ve Türklük ile sorunu olan Batılı emperyalistler ve siyasal islamcılar; Türk Milleti kendi adıyla ve Türk olma şuuru, birey olma bilinci, akıl ve bilimle 'Asil Türk' Atatürk tarafından tanıştırıldığı için ona kuduzluk derecesinde azılı düşmandırlar.

1400 yıl aradan sonra 'Türk' adıyla devlet kuran kişiye düşman olmak için her şeyden önce katıksız bir Türk düşmanı olmak gerekir.

'İnsan Türk olur da nasıl Mustafa Kemal Paşa'dan yana olmaz?'

Evet bugün; saltanatçılar, menfaatçiler, millet düşmanları, din tüccarları, emperyalistler Atatürk’ün ismini duyunca kudurmuş it gibi oluyor ise sebebi Türk milletinin sinesinde 19 Mayıs günü harlanan ateşin hala yanmakta olmasıdır.

Şer çeteleri bilmeli ki Mustafa Kemal ölür, davası ölmez!

Bu ülkede, şu içinde bulunduğumuz şartlarda hala sağ-sol mevzularının peşinde olan geri zekalıdır.

Çok net... 

Sağ-Sol diye bir şey yok.

Ulus devletimizin kuruluş gerekçelerini, milletin birliğini, ülkenin bölünmez bütünlüğünü ve laiklik ilkesini savunanlar ve bunlara nefret besleyenler...

Bir de tabi ki nefret sahiplerini söylem ve eylemlerini duymayan-işitmeyen- görmeyen üç maymunu oynayan traji komikler var.

Bu kadar basit...

Bu vesile ile başta 'Gazi Paşa'm ve kahraman silah arkadaşları olmak üzere Kurtuluş ve kuruluş mücadelesine katılarak; bu günlere gelmemiz için kanları ve terleri ile bu toprakları ıslatan isimsiz nice kahramanımızı minnet ve şükran ile anıyor, ruhlarının ellerinden öpüyor, selamlar, dualar gönderiyorum.

Cennette ağırlansınlar.

YORUM EKLE