Merakla beklenen 'SÖZ' dizisinin yeni sezon tanıtımı yayınlandı!

Star TV ekranlarında izleyicisiyle buluşan 'Söz'ün yeni sezon tanıtımı yayınlandı. Diziden sezon finalinde ayrılan Aybüke Pusat'ın yerine ise Deniz Baysal geçti.

Merakla beklenen 'SÖZ' dizisinin yeni sezon tanıtımı yayınlandı!

NET TÜRK - Yayınlandığı ilk bölümden bu yana reyting listesinin başını çeken Söz dizisinin yeni sezon tanıtımı yayınlandı. Yeni sezon bölümleriyle Eylül ayında Star TV ekranlarında olmaya hazırlanan dizide Tolga Sarıtaş'a Deniz Baysal eşlik edecek.

SON BÖLÜMÜNDE NELER OLMUŞTU?

Yavuz, hiç beklemediği bir anda Derman'ın karşısına çıkar? Yavuz, yaralanan Bahar'ı hastaneye yetiştirmek için var gücüyle uğraşırken tim Derman'ın peşine düşmüştür.

Derman yurt dışına kaçmak için hazırlık yaparken ölümle pençeleşen Bahar'ın acısıyla Yavuz artık bambaşka bir yola gireceğini anlamıştır. Merve'nin ardından Bahar'ı da kaybetme ihtimali bile Yavuz'u kahreder. Yavuz onu bu halde gördüğünde yapmak istediği tek bir şey vardır. Derman'ı bulmak.

Derman tam kurtuldum zannederken, artık üniformasıyla birlikte hayatını da vermeye hazır olan Yavuz hiç beklemediği bir anda onun karşısına çıkar. Tam o sırada Yavuz'un aldığı haber namlunun ucundaki Derman'la birlikte herkesi şok edecektir.

Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2018, 09:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER